KKK

Mis on füsioteraapia?

Füsioteraapia on tervishoiuvaldkonna teenus, mis aitab ennetada, diagnoosida, korrigeerida ja leevendada ägedaid ja pikaajalisi liigutuslikke düsfunktsioone. Füsioteraapia põhieesmärgiks on taastada optimaalne tervis ja funktsioon. See on üks vanimaid tervishoiu erialasid ning omab väga olulist rolli tervishoius tervikuna. Füsioteraapiat viivad läbi kõrgharidusega spetsialistid- füsioterapeudid.  Füsioteraapia  on aktiivse iseseisva elustiili ja heaolu võti.

Kes on füsioterapeut?

Füsioterapeut on kõrgharidusega tervishoiuvaldkonna ekspert, kes püüab vähendada valu ja vaevusi ilma ravimeid kasutamata. Teraapia käigus kasutatakse erinevaid ravimeetodeid, millega mõjutatakse närvi-lihassüsteemi ja seeläbi kogu keha tervikuna. Füsiokliinik pakub kvaliteetset füsioteraapiateenust, mida viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud füsioterapeudid.

Miks on vajalik füsioteraapia?

Iga inimene peaks vähemalt kord aastas füsioterapeudi vastuvõtul käima, et hooldada lihas-närvisüsteemi ja olla teadlik oma keha funktsionaalsest seisundist.

Kas füsioterapeudi konsultatsioonile tulekuks on vajalik pere- või erialaarsti saatekiri?

Ei ole, kuid arstliku dokumentasiooni olemasolul palume selle kindlasti kaasa võtta, et saada parimat ülevaadet Teie probleemist.

Mida peaks arvestama riietuses, kui tulla teraapiasse?

Mugav.

Mis võimalused on maksmiseks?

Meil saab maksta ainult sularahas kohapeal ning ülekandega arve alusel.