Terviselaager “SUVEKERGUS”

Kutsume sind 10.-12. juunil toimuvasse terviselaagrisse “SUVEKERGUS”, mille põhiideeks on jagada teadmisi ja kogemusi, kuidas suvel kergemalt läbi ajada. Nii kehakaalu, enesetunde, aja kui ka toiduvaliku osas. Laager on planeeritud ajale, mil loodus on värskelt roheline ning aiast ja metsast saab juba ühtteist väekat korjata. Töötubades õpime suviselt lihtsaid toite valmistama ja loengutes oma keha eest hoolt kandma. Nädalavahetuse minipuhkus toredas seltskonnas aitab suvelainele häälestuda ning läbi erilise muusika, tervisliku toitumise, looduses liikumise ja köitvate loengute vaimse ärkamiseni viia.

Laupäeval, 11.06.2016  algusega kell 11.00

Füsioterapeut Ege Johansoni (PhD) loeng “Armasta oma keha”

Seome mõistetavaks tervikuks ikka ja jälle kordunud teemad:

•kaela- ja seljavalu
•peavalu, migreen
•rühiprobleemid, skolioos
•günekoloogilised\androloogillised probleemid
•liigesvalud, sporditraumad jne.

Lahendus peitub lihtsas elus, lihtsates tõdedes, lihtsates igapäevastes tegevustes. Ja lihtsuses peitub ülim tarkus, kuhu füsioterapeudina olen miksinud iidseid tarkusi, teaduslikke tõsiasju ja inimlikke kogemustel põhinevaid taipamisi.

Koolitajaks on Ege Johanson, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna kirurgilise anatoomia õppetooli assistent ja Füsiokliiniku füsioterapeut. Ege on tõeliselt karismaatiline lektor ja oma ala professionaal, kes vaatab inimest kui tervikut ja läheb oma töös sügavuti, sümptomitest põhjusteni välja!

Lisainfo: http://nutrilligent.ee/toitumiskoolitused/terviselaager-suvekergus/